Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
17-18 вересня 2015 року в м. Одеса відбулася чергова науково-практична конференція «Геоінформаційні технології у територіальному управлінні»

17-18 вересня 2015 року в м. Одеса відбулася чергова науково-практична конференція «Геоінформаційні технології у територіальному управлінні». Її організаторами стали Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, компанія «ECOMM Со» та НВП «Високі технології» спільно з бізнес-партнерами.  До участі у конференції долучилися  провідні фахівці органів публічної влади та комерційних структур, науковці, що займаються питаннями застосування геоінформаційних технологій в управлінській діяльності. ДНВП «Картографія» черговий раз взяло активну участь у цій конференції. Від підприємства було представлено дві доповіді, а саме: доповідь Давиденко А.С. на тему «Особливості підготовки цифрових карт населених пунктів для забезпечення потреб Збройних Сил України» та доповідь Куренкова В.О. на тему «Формування реєстрів адрес та будівель як основа містобудівного кадастру».

Метою конференції стало теоретичне обговорення шляхів підвищення ресурсного потенціалу територій за рахунок використання геоінформаційних технологій в управлінні територіальним розвитком для інформаційно-аналітичної підтримки прийняття рішень на рівні місцевих органів публічної влади.

Конференцію було організовано за двома концептуальними напрямками: перший - пріоритети та перспективи системного використання інструментів геоінформаційного моделювання і проектування в територіальному управлінні; другий - прикладні аспекти використання технології геоінформаційних систем в регіональному управлінні та територіальному плануванні. Питання, що обговорювались під час конференції, були присвячені проблемам розвитку геоінформаційних ресурсів України та проектним рішенням розробки і ведення геоінформаційних систем. Також було проаналізовано сучасне геоінформаційне забезпечення державного та регіонального управління для вирішення питань місцевого та загальнодержавного рівнів. Учасники в ході конференції мали змогу поділитися досвідом впровадження та використання ГІС у сфері територіального планування та управління.