Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
19 вересня 2016 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського відбувся тренінг „Топографічні карти та їхнє практичне використання”

19 вересня 2016 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського відбувся тренінг „Топографічні карти та їхнє практичне використання”.

Для проведення тренінгу був запрошений завідувач редакції ДНВП „Картографія” Остроух Віталій Іванович. Методисти та вчителі географії Полтавщини прослухали лекції та на практиці виконуючі завдання на топографічних картах поглибили свої знання роботи з топографічними картами. Традиційно було жваве обговорення важливих тем, робота над помилками, а головне Віталій Іванович акцентував увагу вчителів на типових помилках учнів та давав рекомендації як їх уникнути при вимірюванні географічних та прямокутних координат, кутів орієнтування, абсолютних висот тощо.

Тренінг був проведений з використанням традиційних та сучасних навчальних посібників видавництва ДНВП „Картографія”.