Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
25-28 лютого 2013 року у Барселоні відбувся Світовий конгрес мобільних технологій (Mobil World Congress).

25-28 лютого 2013 року у Барселоні відбувся Світовий конгрес мобільних технологій (Mobil World Congress).

GSMA  Mobil World Congress, також відомий під назвою MWC – зібрання світової мобільної індустрії, до складу якого входять міжнародна виставка мобільних технологій та конференція видатних СЕО, які представляють операторів мобільного зв’язку, виробників обладнання, постачальників технологій, власників та постачальників контенту зі всього світу.

Цьогорічна виставка Mobile World Congress  зібрала рекордні 72 000 відвідувачів з 200 країн, що на 8% більше, ніж у минулому році. Виставки перший раз проходила у новому виставковому комплексі «Gran Via». Близько половини учасників були керівники великих компаній, серед яких 4300 керівників найвищого рівня. Загалом у виставці взяли участь 1700 компаній.

 У 2013 році ДНВП «Картографія» вдруге взяло участь у цьому заході  і мало окремий стенд, на якому було  можливо ознайомитися з розробками підприємства у цій галузі.