Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
26-27 травня ДНВП "Картографія" брало участь у виставці «Зроблено в Києві»

Виставка пройшла в рамках національного проекту серії виставкових заходів «Зроблено в Україні», започаткованих Департаментом промисловості та розвитку підприємництва Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Торгово-промисловою палатою України.

Столичній економіці є чим пишатися, а маркування «Зроблено в Києві» може і повинно бути приводом для гордості. Про це під час відвідування виставки-презентації продукції київського товаровиробника «Зроблено в Києві» заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він переконаний – місцеві компанії вже зараз демонструють надзвичайно високий рівень якості продукції.

Всього у виставці взяли участь близько 100 промислових підприємств-виробників, 2 столичних наукових парки, кластер легкої промисловості. На заході були представлені кращі зразки промислової продукції.