Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
7 жовтня 2016 р. Представники ДНВП «Картографія» взяли участь у Міжнародному симпозіумі «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки та оборони України»

7 жовтня 2016 р. Представники ДНВП «Картографія» О. Л. Задко та В.О. Куренков взяли участь у Міжнародному симпозіумі «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки та оборони України». Що відбувся у Національному Університеті Оборони України ім. І. Черняховського. Захід був присвячений проблемам геоінформаційного, топогеодезичного та картографічного забезпечення сектора безпеки та оборони держави, налагодженню міжнародного співробітництва науково-дослідних та виробничих структур щодо сучасних геоінформаційних систем та картографії.

Учасниками симпозіуму стали провідні фахівці силових служб, наукових установ, підприємств топографо-геодезичної галузі  та волонтерських організацій.