Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
ДНВП «Картографія» взяло участь в урочистій церемонії нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

11грудня 2012р.ДНВП «Картографія» взяло участь в урочистійцеремонії нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського  радіодиктанту національної єдності.

Українське радіо отримало 15 227 листів, двоє учасників написало диктант без жодної помилки: восьмикласниця Дана Памірська (Житомир) та 72-річна пенсіонерка Ольга Чупик (Львів). Обидві переможниці, окрім пам’ятних подарунків та призів, отримали грошові премії у розмірі 5 тисяч гривень. 35  робіт було з однією помилкою. Усі інші дописувачі припустилися двох і більше помилок.

До прес-центру Українського радіо було запрошено переможців із Києва та Київської області, які написали диктант з однією помилкою. Це - учні шкіл та вчителі, студентка Київського університету імені Тараса Шевченка, науковий співробітник Інституту українознавства, начальник юридичного управління Державної служби фінансового моніторингу, лікар, перекладач, подружжя пенсіонерів, а також інші учасники, котрі продемонстрували високий рівень грамотності.

Листи надійшли з усіх областей України та 11 країн світу :Росії, Білорусії, Латвії, Молдови, Бельгії, Італії, Канади, Об’єднаних Арабських Еміратів, США, Франції, Швейцарії

Переможиця конкурсу Дана Памірська з бабусею та І.С.Руденко