Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2013».

28 лютого 2013 р. об 11.00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2 Б, м. Київ, павільйон № 2, вхід Е)  відбудеться урочисте відкриття IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2013».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України.

Виставка представить з 27 регіонів України 960 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур.

ДНВП «Картографія»бере участь у цьому заході (стенд №127), на якому можна ознайомитися з сучасними електронними засобами навчання з географії, навчальною  картографічною продукцією з історії та географії, підручниками та методичними посібниками тощо.

Запрошуємо педагогів, науковців, студентів,батьків, школярів та всіх бажаючих!