Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
Міжнародне визнання українського електронного видання. Навчальний електронний посібник «Фізична географія України», створений ДНВП «Картографія», посів друге місце у номінації «Цифрові продукти».

25 - 30 серпня 2013 року у м. Дрездені (Німеччина) відбулася

26 Міжнародна картографічна конференція, в якій взяли участь науковці фахівці з картографії, геоінформаційних систем, дистанційного зондування Землі, географії та інших галузей, що пов’язані зі створенням карт. Цього року конференція, що проходила у Міжнародному конгрес-центрі на березі Ельби, зібрала близько 1500 учасників з понад 40 країн світу. Її організаторами стали Міжнародна картографічна асоціація(ІСА), Німецьке картографічне товариство та Дрезденський технічний університет. Традиційно під час конференцій відбувається виставка та конкурс картографічних творів у наступних категоріях: карти, видрукувані на папері (традиційні карти), атласи, цифрові карти та атласи, навчальні картографічні твори, інші картографічні видання (у тому числі глобуси та атласи та карти для сліпих і слабозорих). У цьогорічній картографічній виставці взяли участь 33 країни та 6 асоційованих членів.

Навчальний електронний  посібник «Фізична географія України», створений ДНВП «Картографія», посів друге місце у номінації «Цифрові продукти». На конкурс надійшло близько 40 різноманітних цифрових картографічних творів: он-лайн атласи, національні геопортали, різноманітні тематичні геопортали(туристичних і старовинних карт, картографічних відділів бібліотек, адміністративні і кадастрові тощо) . Отримати визнання серед таких вагомих проектів дуже почесно. Перше місце міжнародне журі віддало виданню «DirckeGlobusOnline» (Німеччина), а третє місце дісталося французькому геопорталу «Backintime».