Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО ВИДАННЯ В МОСКВІ

7 лютого 2013 року у Національному культурному центрі України у Москві, відбулася презентація  «Атласу історії України».

На презентації були присутні представники посольства України в Росії, викладачі та студенти  МГУ, МІІГАїка, директори видавництв , співробітники Роскартографії, ЗМІ..

Відкрив презентацію директор Національного культурного центру України в Москві

В.Ю. Мельниченко.

Про історію ДНВП «Картографія» та хронологію створення історичних атласів України розповів директор підприємства Р.І.Сосса, кандидат історичних наук,ст. науковий співробітник Інституту історії України НАН України Б.В.Черкас зупинився на історичній складовій атласу, головний редактор ДНВП «Картографія» І.С.Руденко доповіла про зміст,структуру,особливості створення атласу,його художнє оформлення.

В обговоренні атласу взяли участь директор видавництва «Феорія» А.П. Притворов, директор Держцентру «Природа» В.П.Седельников, директор видавництва «ДМБ»

С.Є. Меліков, представники Інституту історії РАН,лабораторії картографії Інституту географії РАН та інші.