Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
Участь в ХХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку «Книги Беларуси»

Підприємство «Картографія»  гідно презентувала свою друковану продукцію на ХХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку «Книги Беларуси», що проходила з 6 по 10 лютого 2013 року у Мінську. Видавництво було представлено на загальному українському стенді,де експонувалися більше 40 вітчизняних видавництв.Експозиція  складалася із майже 300 видань («Картографія» представила понад 50 видань). Участь у виставці  забезпечував Держкомтелерадіо України.

7 лютого на виставковому форумі проходив День української книги. 
Після завершення книжкового форуму у приміщенні посольства України в Білорусі відбулася зустріч вітчизняних книговидавців із представниками української діаспори, котрим вони передали кращі зразки вітчизняної книговидавничої галузі. Серед них – художня, наукова, краєзнавча та дитяча література.
Участь в ХХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку взяли книговидавці із 25 країн, серед яких – Україна, Німеччина, Індія, Італія, Литва, США, Польща, Франція, Туреччина, Фінляндія та ін. Почесним гостем виставки-ярмарку вже вдруге стала Росія.