Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
З 14 по 16 вересня ДНВП "Картографія" брало участь у ІIІ міжнародній науково-практичній конференції «Геоінформаційні технології у територіальному управлінні».

14-16 вересня 2016 р. в м. Одеса відбулася ІIІ міжнародна науково-практична конференція «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ у ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ», учасників якої приймав Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі кафедри управління проектами.

Від ДНВП«Картографія» прозвучала доповідь на тему: «Цифрова картографія, – як основа для створення картографічних творів».